GDPR POPmedia s.r.o. 25.5.2018
...více

KANCELÁŘ UZAVŘENA 26.2.-9.3.2018
...více

Nové všeobecné obchodní podmínky platné od 14.9.2017
...více

Zabezpečovací technika.

Vítejte v této sekci našich stránek. Zde vám nabídneme službu, která je spojena také s internetem. Jedná se o několik možností, jak zabezpečit svou firmu, dům nebo i cestovní mobilní přívěs, stánek atd. Nejedná se jen o běžné zabezpečení objektu, ale budete mít možnost tento objekt na dálku sledovat, ovládat (např. Topení, vstupní brány, osvětlení atd.). Jsme nachystáni Vám nabídnout a dodat na klíč kompletní řešení zabezpečení objektu, se správou přes internet nebo mobilní telefon. Snažíme se informace na těchto stránkách podávat tak, aby naše nabízené služby pochopil i zákazník, který není v tomto oboru sběhlý.

Pro informaci o možnosti řešení zde:

1.Základní způsob zabezpečení

V objektu budou rozmístěny pohybové senzory tzv. PIR čidla, které budou hlásit pohyb centální jednotce, která spustí alarm (sirénu) v objektu. Senzory připojené k centrální jednotce nemusí být jen na pohyb, ale můžou být instalovány na přání zákazníka i senzory kouře (například v kotelně), senzory rozbití okna, senzory otevření okna nebo dveří, senzory, které poznají únik plynu atd.. Cena tohoto projektu záleží na množství umístěných zabezpečovacích prvků. Proto je nutné nás nejprve kontaktovat pro vypracování nabídky.

základní způsob zabezpečení s ovládáním přes mobilní telefon

Jedná se o předchozí způsob s přidáním tzv. GSM modulu. Jedná se o modul, ve kterém je zasunuta SIM karta mobilního operátora a pomocí tohoto modulu a Vašeho mobilního telefonu budete komunikovat s vaším zabezpešovací technikou. Budou vám chodit sms zprávy o stavu, teplotě v objektu, o narušení objektu atd. Pomocí SMS (krátkých textových zpráv) nebo prozvoněním můžete systém ovládat, jako například aktivovat/deaktivovat, kvitovat (odstraňovat) zpuštěný alarm, ovládat osvětlení objektu, topení a pod.. Při zavolání na váš GSM modul budete schopni odposlechu místnosti.

3.Nejvyžší způsob zabezpečení

jedná se o předchozí variantu číslo 2 s přídáním video kamer a připojením k internetu. Do zákazníkem požadovaných prostorů instalujeme černobílé nebo barevné kamery s napojením do centrálního monitorovacího systému, který může být napojen k internetu. Zákazním pak dostává možnost sledovat / kontrolovat a nebo ovládat objekt odkudkoliv z internetu. Už ne jen pomocí mobilního telefonu, ale i pomocí internetového prohlížeče a e-mailových zpráv. Opravdu se budete moci podívat, co se zrovna děje u Vás ve firmě, u Vás doma nebo zapnout či vypnout jakékoliv zařízení atd.

naše služby nekončí s dodávkou a předání systému, ale jsme připraveni Vám kdykoliv poskytnout pomoc s ovládáním námi dodaného zařízení, se zaškolením nových osob s přípravou nahraného videa o narušení objektu pro policii, média a pod..

Naše dodávané systémy jsou velmi variabilní a můžeme vše kombinovat na přání zákazníka. Pokud Vás zajímá více ohledně služby Zabezpečovací a monitorovací technika Internetvoip neboť pracujeme v tomto směru se zákazníkem vždy individuálně pro splnění specifického projektu, kontaktujte nás na tel. čísle +420 604 510 621. Projekt s cenovou nabídkou Vám vypracujeme nezávazně a zdarma.