GDPR POPmedia s.r.o. 25.5.2018
...více

KANCELÁŘ UZAVŘENA 26.2.-9.3.2018
...více

Nové všeobecné obchodní podmínky platné od 14.9.2017
...více

Vítejte v této sekci našich stránek. Zde vám nabídneme službu, kterou od nás uvítají především firmy a organizace, které nemají ve své firmě pozici správce sítě a počítačové techniky, ať už si ho nemohou dovolit nebo se jim prostě nevyplatí anebo chtějí právě zde ušetřit své náklady. Jedná se o kompletní službu od nás, která může zahrnovat veškerou správu a servis Vaší počítačové sítě, včetně počítačového i programového vybavení. Umíme pro vás navrhnout malou i velkou firemní síť, zálohování a správu Vašich dat, správu emailového klienta atd. Prostě vše, co potřebujete k tomu aby vaše firma byla po stránce výpočetní techniky zabezpečená. Toto vše umíme i zrealizovat s dodávkou na klíč a za skvělé ceny. Pro více objasnění, proč nechat správu Vaší firemní sítě a počítačů na nás poslouží tento příklad:

Zaměstnáte-li si ve firmě počítačového správce, tak vás měsíční náklady na něj přijdou min. od 20tis. korun za mzdové náklady a to nebereme v potaz ještě případné náklady na jeho vzdělávání, školení atd..

Teď se zkuste zamyslet, kolik hodin měsíčně tohoto človéka využijete ? Měl by na vaší firemní síti a počítačové technice činnost 160 hodin měsíčně? Pokud ano, tak se vám určitě vyplatí. Pokud ne, tak jsme tu my a jsme připraveni Vám tuhle službu dodat za náklady 300,- kč za hodinu našeho technika u Vás. V příkladu, pokud náš IT servis využijete 10 hodin měsíčně, tak Vás přijde na 3000,- bez dph a to je pěkná úspora vs. toho, kdyby jste platili svého zaměstnaného technika.

Pokud Vás zajímá více ohledně služby IT servis nebo si chcete službu objednat, kontaktujte nás na tel. +420 731 802 754.

Ceník práce IT servisu:
Příjezd našeho technika k zákazníkoviZDARMA
Každá započatá hodina našeho technika. (při nasmlouvaném servisu do 24 hodin od nahlášení). 300
Každá započatá hodina našeho technika. (při nasmlouvaném servisu do 5 hodin od nahlášení). 400
Jednorázový příplatek za práci v mimopracovní dobu. * 500

Ceny jsou bez DPH.

*Pracovní doba od 8:00 do 16:00.